• 0212 344 03 40

    info@metroportfoy.com.tr

ÖZEL PORTFÖY YÖNETİMİ

MÜŞTERİ ÖZEL ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerimizin kendi risk – getiri beklentilerine en uygun çözümler üretecek şekilde yatırım stratejileri tasarlarız. Değişen ekonomik koşullara bağlı olarak yatırım stratejilerimizi hızlıca güncelleriz. Müşterilerimizle birlikte, yatırım araçlarını, risk toleranslarını ve diğer faktörleri göz önüne alarak Optimum Hedef Varlık Dağılımı geliştiririz. Yatırım stratejilerimiz tüm hisselerde değer ve özel fırsat yaklaşımına ağırlık verecek şekilde tasarlanmıştır.

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ALTERNATİF GETİRİ ÇÖZÜMLERİ ÜRETİRİZ

Müşteri portföylerine daha fazla getiri sağlamak ve risk profillerine uygun olan alternatif yatırım araçları kullanarak varlıklarında istikrarlı ve düzenli artık sağlamayı hedefleriz. Türk pazarında işlem gören hazine bonoları, hisseler, özel sektör borçlanma araçları ve döviz bazlı yatırım ürünleri de dahil olmak üzere tüm ürünlerde kurumsal ve bireysel yatırımcılara kaliteli portföy yönetim hizmeti sunarız.

Müşterilerimizin risk anlayışına ve fayda beklentilerine uygun olarak en yüksek katma değer artışı sağlarız.

KARŞILAŞTIRMA ÖLÇÜTÜ NEDİR?

Karşılaştırma Ölçütü Nedir?

Müşterinin yatırım önceliklerine uygun olarak tasarlanan karşılaştırma ölçütü aynı zamanda müşterinin risk profilini de belirler.

EUROBOND NEDİR?

Eurobond çıkarıldığı ülke ya da piyasanın parasının dışında döviz bazında çıkarılan finansal varlıktır. Eurobondlar genel olarak hükümetler, şirketler ve uluslararası organizasyonlar tarafından ihraç edilir. Eurobondlar genellikle Dolar, Euro ve Yen bazında ihraç edilir. Örneğin, herhangi bir Türk Bonosu Lira yerine Dolar bazlı olsa bile yine Eurobond olarak dikkate alınır. Eurobondlar elektronik olarak alınır ve satılır. Eurobondlar uluslararası takas sisteminde saklanır ve kupon faizi ödemeleri Eurobond sahiplerinin banka hesaplarına aktarılır.

EUROBOND WORK FLOW-CHART Eurobond Work Flow-Chart